Teslimat Bilgileri

Çoklu Paket Gönderimi

Eğer aynı siparişiniz içinde aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek seferde yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.


Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Yada 0266 713 69 59 numaralı Müşteri hizmetlerimizden sorgulayabilirsiniz. 


Teslim Alma

Satın aldığınız ürünler sipariş verdiğiniz günü takip eden 1(Ibir) ile 7 (yedi) iş günü içerisinde kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.


Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.


GÖNDERİM ALANI

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.


ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ


Ücretlendirme

Baharatca.com müşterilerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez. Baharatca.com'dan alacağınız her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli; kapıda ödemeler için 9 TL, kredi kartı ve havale ile ödemede 7 TL.


Teslimat Süresi

Siparişleriniz,maksimum 7 iş gününde elinizde oluyor. Paketleme

Özellikle kırılacak eşyalarda ihtimal dahilinde çıkabilecek problemlere karşı, siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor.