Hakkımızda

Baharatca.com Tarihi Mısır Çarşısı'nda 76 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Dünden bugüne değişmeyen çalışma prensipleri ile Baharatca kalitesi, ürün temininden üretime, paketlemeden dağıtıma ve sunuma değin her aşamada yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde hayata geçmektedir. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Baharatca, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar merkez ve Gaziantep Nurdağı tesislerinde sürdürmektedir.


Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Baharatca ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz.

1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Güvenilir Alışveriş

Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 128-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgileriniz sistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkiler de karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.


Bize Ulaşın.


Herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Hizmetleri servisimiz her zaman size yardım etmeye hazırdır. Bize ulaşmak için dilediğiniz yöntemi seçebilirsiniz:

-Telefon: Haftanın 7 günü 09:30 - 18:00  saatleri arasında 0266 713 69 59 no'lu destek hattımızdan,

-İletişim Formu: 24 saat sitemizin ana sayfasında en altta yer alan (https://www.baharatca.com/index.php?route=information/contact) Online İletişim Formu'ndan,

-Canlı destek: Hafta içi 09:30 - 18:00 saatleri arasında sitemizin sol alt köşesindeki Canlı Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.